05.11.2014

Ангел миру

30-31 жовтня 2014 року учні Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у Всеукраїнській акції «ЛАНЦЮГ МИРУ» в рамках якої здійснено: написання картини «Прагнення миру» (11 кл.), виготовлення плакатів,виготовлення оберегів солдатам, звернення з поетичним закликом «Хай буде мир!» (10 кл.), виготовлення державної символіки (Вишивка герба) (7 кл.), акція «Миза мир» конкурс малюнків (5 кл.), виготовлення «Журавликів миру» (3 кл.), флешмоб «Вишивана Україна» (8 кл.).

20.10.2014

Європейський тиждень місцевої демократії

У рамках Європейського тижня місцевої демократії євроклубівцями Веснянського євроклубу «Єдність» на чолі із головою клубу Пужак Мариною було заплановано ряд заходів. Зокрема було відвідано відкриту сесію Веснянської сільської ради народних депутатів, на якій розглядалися питання уточнення бюджету села та розгляд заяв громадян села. Після сесії була тепла зустріч із головою сільської ради А.В.Заплотинським та депутатами. Учні задавали питання, які стоять на часі: про ремонт доріг, про порядок балотування депутатів до сільської ради, про формування селищного бюджету та ін.

17.10.2014

Діти ДНЗ «Дзвіночок» за мир!

Діти ДНЗ «Дзвіночок» за мир! Той, хто сказав, що діти ще малі й знаходяться осторонь подій, які відбуваються в Україні, глибоко помиляється! Навіть юні українці й україночки в наш час встигли подорослішали та навчитися аналізувати останні події, які тривожать і викликають надзвичайну стурбованість. Час навчив кожного! Вони чітко усвідомлюють, що нині під загрозою цілісність України та триває велике протистояння російським військам!